Наталія Пилипчук: “Роль чорної кішки, що переходить комусь дорогу, не для мене”

Основним видом діяльності фірми «Автопром Сертифікат» є оформлення документів для отримання сертифікату відповідності, декларації, технічних умов на товар чи продукцію, імпортовану або вироблену на території України. Колектив фірми професійно проконсультує Вас щодо комплекту необхідних документів та оптимального вирішення Вашого питання, адже головна мета для підприємства – забезпечення інтересів клієнта, враховуючи усі його побажання та потреби. Керування такою організацією вимагає бути неординарною, успішною та яскравою особистістю. Саме така вона – Наталія Пилипчук, у якої ми й розпитали про нові послуги, переваги перед конкурентами та плани на майбутнє.


Наташа ПилипчукНАТАЛІЄ ВІКТОРІВНО, НЕЩОДАВНО ВАША ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДКРИЛА ПРЕДСТАВНИЦТВО В ОДЕСІ. ВВАЖАЄТЕ, ЩО ЗАРАЗ СПРИЯТЛИВИЙ ПЕРІОД ДЛЯ ПОЧАТКУ РОБОТИ У НОВОМУ РЕГІОНІ?

Після Народної Революції з ринку митно-брокерських, еколого-утилізаційних та інших послуг зникли всі штучно створені монополії. Як наслідок, з’явилася можливість розширити свої ринки збуту. Відкривши чергове представництво в Одесі, ми намагаємося стати ближчими до наших клієнтів, запропонувати їм більший об’єм послуг, щоби вони могли отримати якнайкращий результат.

 

СКІЛЬКИ ЧАСУ ПРАЦЮЄ ОРГАНІЗАЦІЯ «АВТОПРОМ СЕРТИФІКАТ»?
Центральний офіс у Києві (заснований більше 5-ти років), тому представництво в Луцьку функціонує більше 2-ох років. Відтепер ми ще й в Одесі.
НАСКІЛЬКИ ВІДОМО, У ВАС З’ЯВИЛАСЯ НОВА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙ – ПІДГОТОВКА ТА ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ ЇХНЬОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ В СИСТЕМІ ISO. ЯК ЦЕ МОЖЕ ДОПОМОГТИ КОМПАНІЯМ В ОСВОЄННІ ЄВРОПЕЙСЬКОГО РИНКУ?
Системи управління якістю на підприємствах з’явилися у зв’язку з розвитком діяльності щодо управління якістю продукції. Посилення конкуренції і усвідомлення ролі якості як основи конкурентоспроможності змушували підприємства перейти від окремих розрізнених елементів управління якістю до їх об’єднання в єдину комплексну систему управління – з урахуванням всіх факторів, що впливають на якість. У результаті система якості отримала статус однієї з систем управління підприємством, поряд із системами управління персоналом, виробництвом, постачанням та іншими. Впровадження системи якості дозволяє організувати і проводити планову регулярну роботу з покращення якості. За наявності необхідної матеріальної бази, сучасної технології і кваліфікованого, зацікавленого персоналу це підвищує стабільність якості всієї продукції, що випускається, а не тільки окремих зразків для виставок і презентацій. Така система є додатковою гарантією якості для замовників, багато з яких практикують перевірку систем якості у потенційних постачальників, результати якої можуть впливати на укладення контрактів. Поширення у світовій торгівлі подібних взаємин постачальників із замовниками призвело до появи серії міжнародних стандартів ISO на системи якості, а потім – до виникнення і розвитку сертифікації цих систем незалежними органами. Україна проголосила курс на євроінтеграцію.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ НАДАЄ ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ?
Перш за все, підвищення задоволеності замовників, поліпшення атмосфери в колективі завдяки зростанню компетентності працівників, збільшення ефективності та продуктивності праці, як наслідок – зниження собівартості продукції (послуг), поліпшення змістовності товарів (послуг), зростання іміджу і культури організації, а відповідно, і довіри споживачів. А найголовніше досягнення – це конкурентні переваги та потенціал для збільшення продажів і покращення становища на ринку, а згодом – і вихід на європейський ринок. Також після отримання сертифіката системи управління якістю підприємство автоматично отримує право на участь у тендерах і визнання на ринку, у тому числі міжнародному.
НА ЯКИЙ ТЕРМІН ВИДАЄТЬСЯ СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ СУЯ?
На термін до 5 років, а відтак на такий же час можна отримати сертифікат відповідності на продукцію. Якщо детальніше, то при сертифікації системи управління якістю можна без додаткових витрат одержати сертифікати на всю продукцію, що випускається підприємством.
«АВТОПРОМ СЕРТИФІКАТ» ТАКОЖ ПРОПОНУЄ ПОСЛУГИ ГЕОЛОГО-ГЕОДЕЗИЧНОЇ МОБІЛЬНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ. ХТО Є ЗАМОВНИКАМИ ТАКИХ ПОСЛУГ?
Насамперед, це організації, що планують займатися розробкою корисних копалин, відкрити кар’єр. Ми надаємо повний комплекс послуг – з нуля і «під ключ», а також у подальшому супроводжуємо діяльність компаній, у тому числі й іноземних, які бажають інвестувати у цей вид діяльності в Україні. Адже це дуже тривалий і складний процес: для видобування корисних копалин необхідно взяти спеціальний дозвіл на користування надрами в «Держгеонадрах України», отримати попередні погодження, провести геологічні пошуково-оціночні або розвідувальні роботи. Геологічний звіт проходить державну експертизу в Державному комітеті запасів України. Тільки після цього на його основі готується проект розробки родовища, який затверджується Держгірпромнаглядом України та Держгеонадрами України. Видобування може відбуватися тільки відповідно до затвердженого проекту.
ЕКОЛОГІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ – ТЕЖ НОВА ПОСЛУГА КОМПАНІЇ?
Так, і мета цього проекту – забезпечити Ваше право на достовірну інформацію про оточуюче Вас середовище. Наша лабораторія та інші наукові центри міста Києва допоможуть виявити джерела екологічної небезпеки навколо Вас – вдома, на роботі, на ділянці. Лабораторія створена з метою надання населенню й організаціям послуг з екологічної експертизи, екологічного обстеження житлових та офісних приміщень, ділянок та інших об’єктів екологічного моніторингу, а також підвищення знань у галузі екології житла і здорового способу життя. У своїх дослідженнях ми користуємося не тільки українськими ГОСТами і санітарними нормами, а й нормами, рекомендованими Всесвітньою організацією охорони здоров’я, стандартами ІСО, іншими міжнародними нормами (такими, як директиви Євросоюзу та ін.), а також нашими даними для кожного району та типу приміщення. Варто зазначити, що за експертизою звертаються не лише організації, а й приватні особи. Серед наших клієнтів – потужні компанії, банки і невеличкі фірми, жителі малогабаритних квартир і власники розкішних маєтків. Багато великих підприємств та банків працюють з нами на постійній основі.
НА ЯКИХ ТРЬОХ КИТАХ ТРИМАЄТЬСЯ ВАШ БІЗНЕС?
Чесність, компетентність, порядність.
ЯК БУДУЄТЕ ВІДНОСИНИ З КОНКУРЕНТАМИ?
Переконана, що життя – це бумеранг, і до людей потрібно ставитися так, як хочеш, щоб вони відносилися до тебе. Роль чорної кішки, що переходить комусь дорогу, не для мене.
ЯК ТАКІЙ ТЕНДІТНІЙ ЖІНЦІ ПРАЦЮЄТЬСЯ У ТАКОМУ «НЕЖІНОЧОМУ» БІЗНЕСІ?
Труднощів було чимало, але я змалку люблю вирішувати складні завдання. Звичайно, доводиться постійно вчитися та вдосконалюватися, але зараз я впевнено почуваюся у цьому бізнесі.
КАЖУТЬ, БІЗНЕС ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ, ЧИ НЕ ТАК?
Звичайно, змінює. Мене він загартував, я навчилася не боятися труднощів та впевнено рухатися вперед.
ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ?
Їх багато, але про це – іншим разом.
ТОДІ КОЛЕКТИВ ЖУРНАЛУ «АВТОМІХ» БАЖАЄ ВАМ РЕАЛІЗАЦІЇ ВСІХ ВАШИХ ЗАДУМІВ.

 

apм. Луцьк,  вул. Дубнівська, 22 б, офіс 39
тел.: 066 619 77 88, 096 023 72 55
ap. sertifikat@gmail.com

 

 

 Послуги, які надає “Автопромсертифікат”: 
-сертифікація
– утилізація
– декларація
– відмовні листи
– геологія
– ліцензування
– спецдозвіл на видобуток корисних копалин
– системи управліня ІSO та НАССР
– розробка та зміни до ТУ
– проведення аналізів на вміст ГМО
– допомога в реєстрації торгових знаків (логотипу) та інших послуг