НА ЛУГАНЩИНІ ВИЯВЛЕНО ВЕЛИЧЕЗНИЙ СХРОН З БОЄПРИПАСАМИ

боєприпаси Луганськ інфомікс8Учора ввечері, оперативниками Управління карного розшуку ГУМВС України у Луганській області разом міліціонерами ГУМВС України у Чернівецькій області виявлено схрон з боєприпасами та зброєю, який довелося вивозити на вантажному автомобілі. Про це повідомляє  відділ зв’язків з громадськістю  ГУМВС України у Луганській області.

 

боєприпаси Луганськ інфомікс6Таємна схованка була виявлена в Сватівському районі у віддаленому селі, біля покинутого будинку у підвалі. Схрон був засипаний і замаскований землею і мотлохом будівельного сміття.

Крім того, що лочинці ретельно замаскували сховище, вони ще й поставили пастки – розтяжки з мінами.
боєприпаси Луганськ інфомікс3Як повідомляється, з підвалу оперативники вилучили: 7 ящиків з патронами калібру 7,62 мм (6160 штук), 5 ящиків з гранами Ф-1 (90 штук і 80 запалів до них), 8 мін – «МОН-50», 2 ящики тротилових шашок (52 кг), 11 снарядів «ПГ-7Л» до гранатомету і 11 запалів до них, 36 ручних гранат «РКГ-3» і 36 запалів до них, 11 димових шашок, 7 протитанкових мін, автомат, рушницю, порох і багато іншого.

боєприпаси Луганськ інфомікс2Крім того, в підвалі була виявлена сумка з документами та речами, які числяться викраденими і проходять по кримінальним провадженням за фактами розбійних нападів та вбивств.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками частини 1 статті 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами».