Арсен Аваков назвав батальйон “Світязь” майбутнім оновленої міліції

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на свої сторінці у Фейсбуці повідомив про зустріч з бійцями волинської роти МВС особливого призначення “Світязь”, які повернулися на ротацію.

“Волиньскій “Світязь” – рота МВС особливого призначення. Повертаються з честю додому на ротацію. Тримали лінію фронту по лінії Углегорск- Дебальцеве. З боєм деблокували позиції бойовиків, яка намагалася взяти в оточення наші частини. Вийшли без втрат самі (троє поранених), допомогли вийти підрозділам ЗСУ. Завдали шкоди противнику. Виконали бойову задачу. Честь і хвала!”, – написав міністр.

Очільник МВС наголосив на злагодженості дій спецпризначенців, які, викликаючи вогонь на себе, грамотно і чітко виконували всі маневри.

Вони, “Світязі” – були в Іловайску, пройшли Дебальцеве і Вуглегірськ. Вижили. зміцніли! Навчилися воювати. Молодці!”, – додав Арсен Аваков.

Також він повідомив, що вояки отримали нагороди і підкреслив, що саме такі чоловіки стануть гідними міліціонерами у реформованій службі.

“Сьогодні по дорозі додому на Волинь попросив хлопців заїхати в міністерство – вручив дострокові військові звання, нагородна зброя, Відзнаки “За доблесть”.

Пообідали, поговорили – вони справжні і вони майбутнє! Пишаюся підрозділом!

Ви питаєте яка буде міліція після реформи і хто в ній буде працювати?
Ці хлопці перед вами!”,- зазначив головний міліціонер країни.