“МЕЦЕНАТИ ДЛЯ СОЛДАТА” . Підстав плече герою, що йде за нас до бою!!!

Волонтери Волинського обласного координаційного центру допомоги бійцям АТО у співпраці із Самообороною Майдану Волині започатковують благодійну акцію  “Меценати для солдата”!

Проект Меценати для солдата” – це безготівкова підтримка бійців будь-яким доступним способом, передусім морально та психологічно. Ми прагнемо урізноманітнити їхні дозвілля та знизити бодай частково їх фінансове навантаження в міру наших і ваших можливостей. Дуже важливо показати їм нашу повагу за їхній мужній вчинок боронити державу і підтримати їхні сім’ї!

Ми шукаємо потенційних меценатів, котрі мають пасивну інфраструктуру, чи володіють певним фахом, знаннями чи здібностями, що (за згоди цих людей) так чи інакше можна використати з благими намірами для бійця чи його сім’ї. Сьогодні має значення будь-яка ваша підтримка та сприяння у цей складний для усіх нас час – це може бути ваша безплатна послуга, компетентна консультація, знижка, картка постійного клієнта, подарунковий  сертифікат чи будь-що інше, що буде йти від вашого серця для наших захисників при мінімальних ваших незручностях і фінансових втратах з вашої сторони. Чи має можливість, наприклад, перукарня, фітнес-салон, шиномонтаж, медичний центр, крамниця, нотаріус, стоматолог, фермер, швейне ательє (інші заклади та професії) надати безкоштовно свої послуги чи встановити певні пільги учасникам АТО та їх родинам? ТАК, МАЄ!

Дуже багато волинян взяли до рук зброю боронити цілісність країни – у тому числі і нас з вами. У нашому краї знаходяться на ротації або медичній реабілітації численна кількість солдатиків, шлях котрих й надалі лежатиме на схід у зону АТО. Також невдовзі мають повернутись додому хлопці з 1-ї хвилі мобілізації, які пройшли через усе горнило війни. Пам’ятаймо, що через цю трагічну історію нашої країни – доля бійця, котрий бачив на власні очі усі жахіття війни, може суттєво надламатись (якщо не відразу так згодом), якщо не надати вчасно свою підтримку. У наших героїв можуть виникнути проблеми через низький поріг терпимості чи загострене почуття справедливості. Їм постійно потрібно відволікатися від страшних спогадів про війну і численних втрат побратимів.

Не залишаймо наших хлопців один на один з бідою… Згадаймо скільки воїнів-афганців було покинуто суспільством напризволяще – лише одиниці знайшли новий сенс життя. Перекажіть цю інформацію друзям, родичам, сусідам та знайомим – допоможіть нам донести дану ініціативу до якомога більшого кола небайдужих людей, котрі ще не знають як можна долучитись до долі нашої країни в цілому, підставляючи плече нашим місцевим героям-захисникам зокрема.  Мир нам усім!

Також ми запрошуємо волонтерів до співпраці!


 

КОНТАКТИ:

Волинський обласний координаційний центр допомоги бійцям АТО:                                                                          

Луцьк, вул. Червоного Хреста 16 (2-й пов). Телефони: 066-580-63-60; 093-251-36-06; 098-41-44-880;

http://volynsos.com.ua/    

Самооборона Майдану Волині:                                                                                                                                              

 Луцьк, пр. Перемоги 14 (2-й пов). Телефони: 067-11-00-577; 067-11-00-677; 066-34-18-053.