Зведений загін правоохоронців прибув із зони АТО на Волинь

ато волиньУ дворі обласного управління міліції чекали повернення додому правоохоронців зведеного загону – повідомляє прес-служба УМВС України  у Волинській області.

Волинських захисників східних кордонів зустрів начальник УМВС України у Волинській області полковник міліції Петро Шпига. Він привітав кожного із успішним поверненням додому та бездоганним виконанням усіх обов’язків та поставлених завдань у зоні проведення АТО

Керівник зведеного загону начальник луцького райвідділу міліції полковник міліції Сергій Тягунов розповів про завдання, які виконував підрозділ у зону ведення бойових дій:

ато луцьк– Так сталося, що у зону АТО ми прибули в той час, коли активно ведуться бойові дії. У дні нашого перебування місто Краматорськ накрило шквальним вогнем. Багато жертв серед мирних жителів, а також загинули військовослужбовці та працівники міліції, чимало травмовано. Завдяки тому, що наш зведений загін діяв злагоджено та дисципліновано, вдалося уникнути жертв серед особового складу, тож всі повернулися здоровими та неушкодженими.

Після обіймів, привітань, сліз радості та родинних фотосесій правоохоронці зведеного загону гарантовано отримали кілька днів відпочинку, щоби побути разом із рідними. Після цього міліціонери повернуться до виконання безпосередніх службових обов’язків та повсякденних робочих справ.