В Україні заборонили продавати неякісні нафтопродукти

Відтепер забороняється торгувати неякісними нафтопродуктами, що не відповідають ДСТУ, а також впроваджується  адміністративна відповідальність та штрафи і для оператора, який їх реалізує і для виробника. Таким чином оператор має бути зацікавлений продавати тільки якісну продукцію. Про це розказав заступник директора департаменту розвитку торгівлі Мінекономрозвитку Сергій Литвиненко, повідомляється на сайті   Мінекономрозвитку.

Читайте також:  Найновіші автомобільні технології 

Постановою Кабміну внесено зміни до Правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами, метою яких є підвищення якості і безпечності нафтопродуктів. Також встановлюється обов’язок  АЗС мати в наявності еталонні мірники для перевірки на точність роботи колонок.

Читайте також:    Найбагатша імперію в Кореї – Hyundai

Зміни до Правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами гарантують дотримання прав споживачів на належну якість нафтопродуктів, на одержання необхідної та достовірної інформації щодо показників їх якості, безпеки для життя, здоров’я і майна споживачів, умов безпечного використання нафтопродуктів.

Читайте також:   ДАІ хоче ввести відповідальність за шини не по сезону

«Інформація має бути розміщена на стеллі, де описано типи, вартість пального. У куточку споживача вказано правила торгівлі, виписка з закону про захист прав споживачів, інформацію про суб’єкта господарювання, аби споживач у випадку неякісного обслуговування знав, до кого звернутися. Також за вимогою споживача йому мають надати паспорт якості пального», – підкреслив заступник директора департаменту розвитку торгівлі Мінекономрозвитку.