Терези: гороскоп на сьогодні

терези

Сім’я: Сьогодні Ви повинні сконцентрувати всю свою увагу виключно на потребах коханої людини, адже саме до цього розташовує атмосфера цього дня. Присвятіть весь свій час і сили партнерові, і дуже скоро він Вас віддячить.

Робота: Виходите за рамки звичної рутини і вирушайте на пошуки незвіданого! Чи будете Ви гуляти по книгарнях або відправитеся в турпохід, але Вам неодмінно потрібно відчути смак нових вражень. Цілком можливо, що в підсумку це допоможе Вам наповнитися кипучою енергією та натхненням.

Здоров’я: Якщо Ви відчуваєте занепад сил і продовжуєте, тим не менш, навантажувати себе справами, нічим хорошим це не закінчиться. Щоб зберегти сили, стежте за харчуванням, як слід висипайтеся і частіше бувайте на свіжому повітрі.

Любов: Сьогодні Вам доведеться поправлятися в оптимізмі і навчитися знаходити навіть в самій безрадісною ситуації позитивні моменти. А їх, повірте, чимало – варто тільки захотіти, придивитися й побачити. Якщо у Вас вийде, Ваше особисте життя знову розцвіте, як травнева троянда.

 

 

овен

Овен

тілець

Тілець

близнюки

Близнюки

рак

Рак

лев

Лев

діва

Діва

 

терези

Терези

скорпіон

Скорпіон

стрілець

Стрілець

козеріг

Козеріг

водолій

Водолій

знаки зодіака

Риби