Самотність – заразний вірус!

Виявляється наша соціальна активність зумовлюються особливостями роботи головного мозку. Більше того, це схоже на вірус,яким можна заразитися.
Так, команда дослідників з університету Чикаго ( США ), протягом 10 років спостерігала за поведінкою понад 5 тисяч осіб. Після цього вони зробили висновок ,що самотність заразна.
Зокрема, відчуття «покинутості», пережите однією людиною, достатньо швидко поширювалося на оточуючих.

Якщо людина відчувала себе самотнім хоч один раз в тиждень, показники відчуття самотності його близьких теж піднімалися.
Ні для когоне секрет, що відчувши власну непотрібність, людина замикається в собі , тим самим, поширюючи ” інфекцію самотності” на своїх знайомих. Згодом і вони, починали відчувати себе самотніми і ставали більш замкнутими.

« Стаючи самотніми, люди відчувають дефіцит довіри до оточуючих, в результаті чого їм стає важче підтримувати старі соціальні зв’язки і формувати нові» , – стверджує автор дослідження доктор Джон Касіоппо . В основному, з спостереженнями науковців, від самотності страждають жінки. Причина – підтримка близьких людей для жінки є більш значущим ресурсом життєстійкості, ніж для чоловіків.
Тому спілкуйтеся з опитимістами, радійте життю та читайте InfoMIX! Тоді самотність ще довго не постукає у Ваші двері!