П’яний пішохід, “знесилившись”, заснув посеред проїжджої смуги

23 листопала близько 19.40 в с. Ясенів , поблизу м. Броди  п’яний пішохід, очевидно, “заблукавши”, примостився відпочити прямісінько на дорозі Київ-Чоп. Водій мікроавтобуса “Фольксваген” з волинськими номерами перший помітив чоловіка. Він зупинився і давав сигнал дальнім світлом фар зустрічним автомобілям, попереджаючи про небезпеку.

Як відомо, автомобільний рух на трасі Київ-Чоп зазвичає є дуже активним, тому, на диво, горе-пішохід не потрапив під колеса першого ж автомобіля. Водії вирішили не забирати чоловіка з дороги, щоб не заподіяти йому шкоди у зв’язку з можливими ушкодженнями, тому негайно зателефонували в міліцію. Місцеві жителі, які стали очевидцями події, повідомили, що лікарня знаходиться недалеко від місця пригоди, а отже, повинна прибути швидко, але через 16 хвилин з’явився лише працівник ДАІ. Швидку медичну допомогу свідки події так і не дочекалися.

Документів у чоловіка не знайшли, зате при собі він мав бритву. Вирішивши, що чоловік не має ушкоджень, працівник ДАІ та водії забрали чоловіка з проїжджої смуги. Представник правоохоронних органів поїхав у найближче село, щоб встановити особу п’яного пішохода.

Однак невідомим залишається той факт, що чоловік  опинився за 15 км він найближчого населеного пункту в такому стані. Невже його так “розібрало” по дорозі додому?