Там варто переночувати: найцікавіші готелі світу

Час, коли людей можна було здивувати вишуканістю та комфортом, минув. Нині багато хто робить ставку на оригінальність.
Отже, якщо і ви – прихильник ексклюзиву, що обожнює подорожувати, то саме до вашої уваги – п’ять найбільш незвичних готелів світу, у яких варто зупинитися.


 

Palacio de Sal

 

 

Palacio de Sal
«Соляний палац» розташований на березі найбільшого у світі солончака Уюні. Ціна одномісного номера – від 100 доларів.
У цьому незвичному готелі всі меблі, за винятком кількох елементів декору, зроблені з кам’яної солі. Стіни та підлога збудовані з цього ж природного матеріалу. Тому якщо ви поїдете в Болівію і забудете захопити з собою сіль, відправляйтеся у «Соляний палац». Там ви знайдете вихід з ситуації.

giraff_hotel

 

 

 

 

Giraffe Manor
Кожен, хто вирішить зупинитися у готелі Giraffe Manor, має бути готовим до того, що трапезу розділятиме з … жирафами.
Раніше на цьому місці був справжнісінький притулок для цих тварин. Нині ж стадо жирафів Ротшильд вільно пересувається територією п’ятизіркового готелю. Вони настільки звикли до людей, що  змагаються один з одним за увагу відпочиваючих.

Balancing Barn

 

 

 

 

Balancing Barn
З англійської мови назва міні-готелю «Balancing Barn» перекладається як «Сарай, який балансує». Тут одночасно можуть проживати 8 гостей. Ціна одномісного номера – близько 39 доларів.
«Сарай» – лауреат кількох відзнак у галузі дизайну та архітектури. З його номерів вимальовується прекрасний краєвид, він має величезні вікна та оздоблений блискучими сріблястими плитками.

13

 

 

 

 

 

Hotel Kakslauttanen
Готель Kakslauttanen може стати улюбленим для тих, хто обожнює ночувати під відкритим небом. Це зовсім не означає, що ви потерпатимете від холоду та укусів комах, адже будиночки побудовані повністю зі скла. Вони теплі та затишні.
Вартість проживання – 300 євро за ніч.

Conrad Maldives Rangali Island

 

 

 

 

 

Conrad Maldives Rangali Island
На Мальдівських островах, зокрема, курорті Рангалі, знаходиться унікальний готель, відомий своїм підводним рестораном, який перебуває під надзвичайно міцним акриловим куполом на глибині 5 метрів.
З недавнього часу тут можуть провести першу шлюбну ніч молодята. Безумовно, враження від перебування на морському дні мають бути неймовірними.
До речі, у номері для молодят є всі необхідні зручності: розкішне ліжко, світильники з приглушеним світлом, душова кімната і зона для релаксації.

1510

 

 

 

Sant’Angelo Luxury Resort
Готель у печері. Хіба можна залишитися до такого байдужим? Напевно, ні. Можливо, тому Sant’Angelo Luxury Resort є гордістю міста Матера. Попри те, що номери готелю вирубані у скелі, він оснащений усіма новітнім технологіями. Його переваги – стильний дизайн, багато світла, прекрасні місця відпочинку та художня галерея.
Ціна одномісного номера – 560 доларів.